header gwb

Logo GWB blauw

 

SPEELSCHEMA 1e ELFTAL SEIZOEN 2017 – 2018

23 september 2017: Goudswaardse Boys – OFB. 30 september 2017: Flakkee – Goudswaardse Boys. 7 oktober 2017: Herkingen’55 – Goudswaardse Boys. 14 oktober 2017: Goudswaardse Boys – Stellendam. 21 oktober 2017: Goudswaardse Boys – FIOS. 28 oktober 2017: GOZ – Goudswaardse Boys. 4 november 2017: Goudswaardse Boys – Oud-Beijerland. 18 november 2017: DVV’09 – Goudswaardse Boys. 25 november 2017: Goudswaardse Boys – NTVV. 2 december 2017: WFB – Goudswaardse Boys. 9 december 2017: Goudswaardse Boys – Melissant. 16 december 2017: SNS – Goudswaardse Boys. 27 januari 2018: Goudswaardse Boys – ZBVH. 3 februari 2018: OFB – Goudswaardse Boys. 10 februari 2018: Stellendam – Goudswaardse Boys. 17 februari 2018: Goudswaardse Boys – Herkingen’55. 10 maart 2018: Oud-Beijerland – Goudswaardse Boys. 17 maart 2018: Goudswaardse Boys – GOZ. 24 maart 2018: FIOS – Goudswaardse Boys. 31 maart 2018: Goudswaardse Boys – DVV’09. 7 april 2018: Goudswaardse Boys – Flakkee. 14 april 2018: ZBVH – Goudswaardse Boys. 21 april 2018: Goudswaardse Boys – WFB. 12 mei 2018: NTVV – Goudswaardse Boys. 19 mei 2018: Goudswaardse Boys – SNS. 26 mei 2018: Melissant – Goudswaardse Boys.

 

INDELING 1e ELFTAL SEIZOEN 2017 – 2018

4e KLASSE H

DVV’09 - Herkingen’55 - Goudswaardse Boys - GOZ - Melissant - OFB - NTVV - Stellendam - FIOS - OSV Oud-Beijerland - ZBVH - WFB - Flakkee - SNS

INDELING 2e ELFTAL SEIZOEN 2017 – 2018

RESERVE 6e KLASSE 17

Barendrecht 15 - Binnenmaas 7 - DBGC 4 - Flakkee 2 - Goudswaardse Boys 2 - GOZ 3 - NSVV 4 - Piershil 3 - Smitshoek 9 - SSS 4 - WCR 3 - Zinkwegse Boys 3

INDELING VETERANEN SEIZOEN 2017 – 2018

3e KLASSE 5

Binnenmaas VE1 - Brielle VE1 - DVV’09 VE1 - Jonge Spartaan VE1 - Goudswaardse Boys VE1 - Melissant VE1 - NSVV VE1 - Oude Maas VE1 - RHS VE2 - Rozenburg VE2 - SHO VE1 - WFB VE1

INDELING VROUWEN SEIZOEN 2017 – 2018

5e KLASSE F

DBGC VR1 - Goudswaardse Boys VR1 - Jonge Spartaan VR2 - Rozenburg VR1 - Simonshaven VR1 - Smitshoek VR1 - Flakkee/SNS VR2 - NSVV/ZBVH VR1 - Poortugaal/Oude Maas VR2 - Zuidland VR3 - Zuidland VR4

INDELING BEKER 1e ELFTAL SEIZOEN 2017 - 2018

POULE 04

Goudswaardse Boys - Kethel Spaland - NBSVV - SV Simonshaven

 

Programma

  •  Datum Tijd Thuis team Uit team Opm. Scheids
    11-08-2017 13:00 Trainingskamp Vertrek uit Goudswaard    
    14-08-2017 13:00 Trainingskamp Aankomst in Goudswaard    
    15-08-2017 20:00 Trainen selectie      
    17-08-2017 20:00 Trainen selectie      
    19-08-2017 11:00 Trainen selectie      
    19-08-2017 12:30 Lunch      
    19-08-2017 13:30 Goudswaardse Boys 1 Goudswaardse Boys 2   Dhr. H. van der Hoek
    21-08-2017 20:00 Trainen selectie      
    22-08-2017 20:00 Goudswaardse Boys 1 NBSVV 1   Dhr. T. Groenendijk
    24-08-2017 20:00 Trainen selectie      
    26-08-2017 12:00 Goudswaardse Boys 2 Piershil 3    
    26-08-2017 14:30 Goudswaardse Boys 1 vv GSC/ODS   Dhr. A. Tollenaar
    28-08-2017 20:00 Trainen selectie      
    29-08-2017 20:00 GOZ 1 Goudswaardse Boys 1    
    31-08-2017 20:00 Trainen selectie      
    02-09-2017 14:30 Goudswaardse Boys 1 Beker    
    02-09-2017 20:00 Goudswaardse Boys      
    04-09-2017 20:00 Trainen selectie      
    05-09-2017 20:00 Goudswaardse Boys 1 ???    
    07-09-2017 20:00 Trainen selectie      
    09-09-2017 ??? Goudswaardse Boys 2 Beker    
    09-09-2017 14:30 Goudswaardse Boys 1 Beker    
               

heistek

troost machine handel

overwater

Noordzij Logo

logo ics spiral freezers

clubvan50

LAW TOL 1500px bgwhite